Test ciążowy a RTG zęba

mam pytanie czy test ciazowy moge zrobic przed planowana miesiaczką poniewaz musze zrobic sobie przeswietlenie rtg zeba a nie wiem czy jestem w ciazy. obiawy na to wskazuja ale wolałabym miec pewnosc.

Przed zrobieniem zdjęcia rtg dobrze by było wyeliminować wątpliwości co do ciąży. Warto trochę odczekać i zrobić test. Obecnie testy są bardzo czułe i dają wiarygodne wyniki. Pozdrawiam