Test ciążowy po 3. tygodniach po stosunku

witam! moja dziewczyna po 3-tygodniach po stosunku zrobiła test, i wyszedł pozytywy,ale ma zamiar powtórzyć go za tydzień, czy istnieje prawdopodobieństwo,że ciąża faktycznie już jest!!

Elżbieta Rhone

Witam, jeśli test ciążowy wyszedł pozytywnie to z dużym prawdopodobieństwem jest w ciąży. Należy udać sie do ginekologa aby potwierdzić ciąże.