Test HIV duo vidas met elfa

Witam mam pytanie o test hiv duo vidas met elfa - wyniek 0,06 : niereaktywny <0,25 : wyniek >=0,25 powtarzalnie reaktywny : test przsesiewowy . Wynik niereaktyny nie daje pewnego braku zakażenia - interpretować na tle klinicznym. Proszę o podpowiedź w analizie. Jestem z partnerem obecnym rok - boje się zakażenia jeszcze z poprzedniego związku. Czy mam jeszcze zrobić inny test na hiv czy ten daje mi pewnośc ze wszytsko jest dobrze? Dziękuje za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się do poradani chorob zakaźnych gdzie anonimowo mozna wykonac wiarygodne badania.