Test na boreliozę a ciąża

Witam. Jestem w 13 tygodniu ciąży. Robiłam test western blot na bolerioze, wyszło mi świeże zakażenie. Przed ciąża robiłam test Elisa, wyszło mi wtedy dawne zakażenie. Badanie robiłam, bo 3 lata temu wyczułam u siebie powiększone węzły nadobojczykowe. Wtedy dostałam antybiotyk, po którym węzły zmniejszyły się, ale nie wróciły do normalności. Ostarnio miałam wizyte kontrolna u onkologa, pani doktor stwierdziła, że nie znamy powodu powiększenia węzłów, wszystkie inne badania wyszły prawidłowe i dlatego zaleciła jeszcze badanie na choroby odzwierzece. Mój ginekolog po konsultacji z lekarzem chorób zakaźnych, stwierdził że nie trzeba tego leczyć, nie mam żadnych objawów boleriozy, w ciąży może pojawić się taki odczyn we krwi. Ja się bardzo boję, że może stać się coś dziecku, że jednak może trzeba to leczyć. Dodam, że nie zauważyłam żadnego świeżego ugryzienia kleszcza, nie miałam rumienia. Kleszcz ugryzł mnie 25 lat temu, wtedy też nie miałam rumienia. Proszę o pomoc, czy dążyć dalej ten temat?

Szanowna Pani, proszę zaufać lekarzowi prowadzącemu, tym bardziej że została wykonana konsultacja z lekarzem chorób zakaźnych