Test na narkotyki: w jaki sposób mogę sprawdzić ich obecność w organizmie?

Mam pewne podejrzenia, że znajomy dosypał mi czegoś do napoju (nie alkoholu) - po wypiciu źrenice się powiększyły, serce mało nie wyskoczyło mi z piersi i ogólnie byłam rozkojarzona. Dzień później zrobiłam test (z apteki) na obecność narkotyków - nic nie wykryło. Czy ja jestem przewrażliwiona, czy może mam słuszne podejrzenia i mogłabym sprawdzić co to było?? Dodam tylko, że ten znajomy brał jakieś dopalacze (np. Koko Exlusive czy coś takiego), nie wiem czy teraz nie bierze czegoś mocniejszego...

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witamy serdecznie!

Testy na obecność narkotyków dostępne w aptece wykrywają tylko najbardziej popularne substancje. Ze względu na fakt, iż na rynku występuje coraz więcej substancji odurzających zwanych potocznie dopalaczami ich wykrycie wymaga specjalistycznych badań. Dodanie do napoju substancji psychoaktywnej jest naruszeniem prawa. Powinna Pani powiadomić o zaistniałej sytuacji policję.