Test na obecność marihuany w organizmie

czy przy sprawdzaniu obecnosci marihuany w organizmie ma wplyw na wynik,otoczenie (towarzystwo) ktore pali marihuane?
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Bierne zaciąganie się dymem powstałym podczas palenia marihuany przez otoczenie może być w badaniu wykazane jako ''pewna ilość'' substancji poszukiwanej. Wszystko zależy od czasu kiedy doszło do ekspozycji i długości trwania.

Dzień Dobry,

Tak, przebywanie w otoczeniu ludzi palących, moc marihuany i dostępna wentylacja pomieszczenia mają wpływ na wartości testu.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
irena.mielnik.madej@gmail.com