Test obciążenia glukozą i poziomy insuliny

witam!!robilam test obciązenia glukozą i poziomy insuliny.B.prosze o interpretacje?? insulina przed obciązeniem 75g glukozy-15.5ulU/ml Po a glukoza na czczo 5.06 Po 1 godz, insulina 105,3 a glukoza 7,44 Po 2 godz,-insulina 51,7-a glukoza 6.53 Chce zaznaczyc ze cierpie tez na chorobe Haszimoto i mialam 3 lata temu stwierdzona insulino opornosc i zrobiłam sobie ten test prywatnie ,bo trudno jest na kase chorych!!z USG wyszlaa mi obłuszczona watroba,czy to przyczyna insulinoopornośc- tarczycy???

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Niestety powyższy opis nie jest zbyt czytelny.