Test PAPPA a usg genetyczne

Jestem kobieta mam 33 lata robilam usg genetyczne oto wyniki crl67,9 nt 1,8 fhr 157ud/ min dv prawidlowy kosc nosowa obecna czy przy takich wynikach mam robic test pappa

Witam serdecznie,

Jeśli Pani ginekolog prowadzący ciąże zlecił badanie, to należy go wykonać. W razie pytań lub wątpliwości należy skonsultować się ze swoim lekarzem ginekologiem.

Pozdrawiam.