Test pokazał dwie niewyraźne kreski. Możliwe, że jestem w ciąży?

Witam
2 tyg. temu współżyłam z chłopakiem, stosunek był dość krótki, jakieś 4 min (bez zabezpieczenia). 7 dni po tym dostałam jednodniowego okresu, co mi się nigdy nie zdarzało.

Teraz pobolewa mnie brzuch i w okolicy krzyża, i mam zawroty głowy. Test robiłam 5 dni temu, ale nie wiem co znaczył wynik, wyszła jedna bardzo wyraźna kreska, i druga lekko widoczna i krzywa, cienka.
Możliwe, że jestem w ciąży? Dodam jeszcze, że to był mój pierwszy stosunek.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,

Pomimo tego, że linie różnią się intensywnością wynik należy traktować jako dodatni. W przypadku wątpliwość można powtórzyć test po 48 godzinach. Proponuję również wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam