Test z krwi a potwierdzenie ciąży

witam. po jakim czasie od stosunku badania z krwi zwykla morfologia czy te beta hcg wykaza ze jestem czy tez ni ejestem w ciazy? test z apteki wyszedl negatywnie ale nie wiem czy nie zrobilam go za wczesnie. Napisze dokladnie z nocy 3/4 i 5/6.10.2013 spaliśmy ze sobą i partner skończył we mnie czasami sie zle czuje od kilku dni bola mnie jajniki, bylam u swojego ginekologa i dal mi kwas foliowy i skierowanie na badania morfologia, mocz crs ...wyniki beda za 2 tyg, kazała jesc warzywa owoce...
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wiarygodność testu ciążowego z moczu jest największa po upływie minimum 14 dni, test z krwi pozwala wykryć ciążę już po 10-12 dniach.