Testy alergiczne na drugi dzień po skończeniu antybiotykoterapii u 5-latka

Witam, mój 5cio letni syn jest w trakcie przyjmowania antybiotyku klacid który ma skończyć za 10 dni, następnego dnia po odstawieniu leku ma mieć zrobione testy alergiczne, czy to nie za szybko? czy wynik może okazac sie błędny? Lekarz ktory ma wykonać testy twierdzi że to nie przeszkadza, ale ja mam wątpliwości. Czy słusznie? proszę o pomoc

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!
Proszę się nie obawiać, przyjmowanie antybiotyku nie będzie miało wpływu na wynik testów.
z poważaniem
Michał Kurek