Testy, które należy wykonać przed rozpoczęciem współżycia

Dobry wieczór. Chcę rozpocząć współżycie. Jakie badania powinien wykonać mój partner? Jest osobą bardzo doświadczoną seksualnie, w tym niestety trafiały mu się "przygody na jedną noc", więc chciałabym być pewna, że jest zdrowy. Jakie badania powinien wykonać? Oczywiście HIV, ale jakie jeszcze? Pozdrawiam

Proszę skonsultować się z lekarzem chorób zakaźnych, który po przeprowadzeniu wnikliwego wywiadu z chłopakiem zaleci odpowiednie badania. Proszę pamiętać o istnieniu okienka serologicznego, więc być może jedno oznaczenie wirusologii nie wystarczy.