Testy na ojcostwo

Witam Piszę z zapytaniem dotyczącym robienia testów na ojcostwo. W jakim okresie po porodzie można wykonać dany test ewentualnie czy dzięki krwi idzie wykonać dany test czy jest do tego potrzebna jakaś wydzielina. Kochałam się z dwoma facetami jeden ma ARh+ a drugi ARh- ja natomiast mam ARh+. jakie jest prawdopodobieństwo wystąpienia grupy krwi ARH+ a jaki ARh-. Z góry dziękuje za odpowiedz.

Witam,
badanie mające ustalić ojcostwo można wykonać w każdym czasie po urodzeniu dziecka. Co do grupy krwi: po pierwsze może urodzić się dziecko z grupą krwi A lub O.Jeśli chodzi zaś o prawdopodobieństwo czynnika Rh+ to ryzyko dla Rh- jest w zakresie od 25-100%. Aby dokładniej wyliczyć prawdopodobieństwo dla Rh konieczna jest analiza rodowodu Pani rodziny i rodziny potencjalnego ojca dziecka (np. Państwa rodziców).