Testy owulacyjne przy planowaniu ciąży

Od pol roku staramy sie z mezem o dziecko.Mam 23 lata, cykle ponad 30dniowe, max38dni, pierwsze starania.Mierze temperature,stosuje testy owulacyjne.Wspolzycie przypada zawsze na dzien przed owulacja a takze 2-4 wczesniej.Kolejny cykl nie zakonczyl sie powodzeniem, dlatego stad moje pytanie czy powinnam zazczac sie martwic badz zglosic na dodatkowe badania. Dodam,iz ostatni raz bylam u ginekologa przed rozpoczeciem staran, cytologia ok i badanie usg takze ok. Prosze o pomoc.

Witaj.
Nikt z lekarzy nie rozpoczyna diagnostyki, jeśli nie minie ponad rok starania się z Waszej strony. Testy owulacyjne apteczne wyrzuć do kosza. Współżyjecie spontanicznie, bez liczenia dni płodnych. Jeśli jesteście zdrowi to sex uprawiacie minimum 3 x w tygodniu. I to wystarczy. Do roku masz szansę na ciążę w 95%.
Pozdrawiam.