Testy owulacyjne przy staraniach o dziecko

Mam problem ostatnio zrobilam test owulacyjny po 12dniu po owulacji wyszedl pozytywny i przez kolejne 3 dni tez po czym dostalam miesiaczke czy mam powody do nie pokoju czy na tym etapie lh nie powinno byc nizsze staram sie o dziecko i sie strasznie martwie

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.