Testy w kierunku alergii na środki znieczulające

Witam.Moja corka ma 15 lat i jest uczulona na srodki znieczulajace dentystyczne.Gdy miala ok 5 lat w gabinecie dentystycznym dostala srodek znieczulajacy i po powrocie do domu spuchla jej bardzo mocno dolna warga.Dentysta stwierdzil ze to nie jego wina i lekarz takze nie potrafil sie wypowiedziec co sie stalo,po paru godzinach byla poprawa,chyba dalam jej wapno .Od tamtej pory nigdy juz corka nie miala znieczulenia.gdzie mozna zrobic testy na srodki znieczulajace. dziekuje

Aleksander Ropielewski

W szpitalu na oddziale chorób wewnętrznych i alergologii. Należy uzyskać skierowanie od alergologa w celu wykonania testu prowokacyjnego.