Testy wyszły negatywne, ale czy mimo to mogę być w ciąży?

Witam serdecznie,
mam 26 lat, mam dwójkę dzieci, pytanie jest następujące, czy mogę być w ciąży?
Okres miałam 23 kwietnia, poszłam do ginekologa 5 lipca, z braku następnego okresu stwierdził, że ciąży nie ma, dostałam luteinę na wywołanie, lecz jej nie brałam. Następny okres dostałam 29 lipca. Potem znowu przerwa i okres 21 października był dość skąpy, lecz trwał 7 dni.
Od 28 października czuję ruchy w podbrzuszu i trwają one do dzisiaj, i są takie same jak w jednej i drugiej ciąży. Dodam, że w pierwszej ciąży okres miałam przez trzy miesiące. Zrobiłam oczywiście testy i wyszły negatywne, proszę o szybką odpowiedź.
Wizytę mam dopiero w środę, a wolałbym wiedzieć, co się dzieje.
Pozdrawiam Monika

26 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

We wczesnych etapach ciąży mogą wystąpić krwawienia o charakterze krwawień miesięcznych, nie przekreśla to definitywnie możliwości ciąży.

Rozpoznanie ciąży we wczesnym etapie może być czasami kłopotliwe, nie rozpoznanie nie musi być błędem.

Badaniem, które jednoznacznie powinno określić czy jest to ciąża, będzie USG.
Podczas wizyty powinna Pani opisać przebieg poprzednich ciąż.

Redakcja abcZdrowie.pl