Tętniak aorty brzusznej w wieku 21 lat

Czy w wieku 21 lat moge miec tetniaka aorty brzusznej? Chcialam sie dowiedziec bo pulsuje mi brzuch po lewej stronie jakby pid zebrami. Czuje to wtedy gdy leze.i jest to nie przyjemne uczucie. Zadnych bóli nie mam. Jedynie czasem dusznosci i tachukardie. Ale biore juz 3miesiac (corectin 5) i narazie dusznosci nie mam. Usg mam ok. (Mialam robione w przychodni, chyba ze zle zrobili). Wyniki krwi ok. Tylko nagle w ciagu miesiaca dostalam anemi z niedoboru zelaza i hemoglobiny . Tak nagle nierozumie

Jeśli wynik badania USG jamy brzusznej i przestrzeni zaotrzewnowej nie wykazał tętniaka aorty brzusznej, jest Pan tak młodego wieku to raczej można go z dużą pewnością wykluczyć, a objawy zapewne są związane z nieprawidłową pracą serca.