Tętniak kompleksu tętnicy łączącej przedniej w badaniu Angio-TK

co z tym robić jakie rokowania? W badaniu angio-TK widoczny jest tętniak kompleksu tętnicy łączącej przedniej. Tętniak ma wymiary 7 x 5 x 5 mm , szeroką szyją (3,7 mm) przylega do miejsca połączenia t łączącej przedniej z odcinkami A1 i A2 lewej ACA. Worek tętniaka skierowany jest do przodu i nieco na stronę prawą, na jego przedniej powierzchni stwierdza się niewielkie uwypuklenie (tzw. "malinka" - potencjalne miejsce pęknięcia). Poza tym obraz tętnic wewnątrzczaszkowych w granicach normy. Widoczna karotyzacja prawej PCA - odmiana rozwojowa. Nie wykazano innych tętniaków ani malformacji naczyniowej. Nie wykazano uchwytnych zaburzeń drożności

Wyniki do omówienia z Lekarzem kierującym, który Panią zna i badał
Pozdrawiam