Tętniak śródmózgowy a utrata przytomności

WITAM MOJA MAMA MIALA TETNIAKA SRODMOZGOWEGO ,MAM PYTANIE CZY OD PEKNIECIA TETNIAKA CIAGLE SIE WYLEWA KREW.PYTAM PONIEWAZ MAMIE ZROBILI TOMOGRAFIE DOPIERO PO 3 DNIACH OD PEKNIECIA TETNIAKA ,W TEN DZIEN CO SIE TO STALO MIALA BOL GLOWY GALKI ZWRUCONE KU GORZE ,STRATA PRZYTOMNOSCI Z SILNYMI WYMIOTAMI I ATAK PADACZKOWY KTOREGO NIGDY NIE MIALA.JESZCZE JEDNO LEKARZE TWIERDZILI ZE TO GRYPA ZOLADKOWA DLATEGO ZWLEKALI Z TOMOGRAFIA,MAMA LERZAC W SZPITALU MOWILA OD RZECZY I CO CHWILA ZASYPIALA.

Lek. Tomasz Budlewski

Mogło nastąpić dopelnienie krwawienia. Bez wcześniejszego badania nie można tego stwierdzić. Proponuje udać się do lekarza prowadzącego.