Tętnica biodrowa wspólna i zewnętrzna trudno dostępne badaniu

proszę o interpretację usg dopplera tętnica biodrowa wspólna i zewnętrzna trudno dostępne badaniu bez uchwytnego przepływu .tętnica udowa wspólna drożna przepływ niskoporowy

To tylko oznacza, że radiolog nie mógł uwidocznić dwóch dużych tętnic z powodów technicznych (może znaczna otyłość pacjenta). Jednak tętnica niżej położona jest drożna więc te tętnice wyżej położone też powinny być drożne. W razie wątpliwości w takim przypadku zaleca się angio-TK tętnic kończyn dolnych.