Tętnice kręgowe nieco przemieszczone o przepływie dogłowowym
Tętnice kręgowe nieco przemieszczone o przepływie dogłowowym (prawa 2,6 mm PSV -46,0 cm/s, EDV -18,7 cm/s lewa: 3,7 mm PSV -57,0 cm/s, EDV -25,7 cm/s. Wyniki USG Doppler tętnic szyjnych. Proszę o interpretacja.

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
W celu interpretacji wyniku badania proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego. Specjalista odniesie wynik badania do aktualnego stanu klinicznego.