Tętno płodu po zapłodnieniu in-vitro

Witam .Mam pytanie odnośnie tętna płodu.Na wczorajszej wizycie serduszko biło 109 uderzeń na minutę.Płód o ile dobrze zobaczyłam miał 8,6 mm .Ciąża po in-vitro,transfer odbył się 24 lipca czyli jest 7 tydz.Czy jest szansa ,że serce jeszcze przyspieszy,czy są jakieś szanse? Przyjmuję luteinę 2x , fragmin i acard ,oraz dopegyt 2 x sama mam problem z ciśnieniem

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest obserwacja. Proponuje udać się do na kontrolę zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.