Zapytaj lekarza

1 , 0 1 5 , 1 3 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Tetralysal na umiarkowany trądzik a skutki uboczne

Dobry wieczór, Stosuję Tetralysal na umiarkowany trądzik od 6 dni i Acnelec na wieczór. Wczoraj wystąpiło u mnie bardzo mocne zaczerwienienie twarzy i podrażnienie. Po umyciu twarzy żelem twarz piecze, a po użyciu kremu nawilżającego uczucie palenia jest wręcz nie do zniesienia. To uczucie ustaje po ok. 10 minutach. Czy należy odstawić lek?
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Najlepiej pokazać stan skóry lekarzowi prowadzącego. My nie widzimy skóry przez internet nie doradzimy nic więcej.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety