Tężyczka a kołatania serca

TĘŻYCZKA, WITAM OD ROKU KOŁATANIA SERCA , MROWIENIA DRĘTWIENIA , LĘKI , W SIERPNIU WYKONANY MR GŁOWY BEZ ZMIAN , OD DWÓCH TYGODNI CZUŁAM OSŁABIENIE LEWEJ NOGI , TAKIE DZIWNE UCZUCIE W NIEJ, DO TEGO FASCYKULACJE NA CAŁY CIELE , ZMĘCZENIE I BÓL SZYJI I KARKU , LEKARZ NEURLOG STWIERDZIŁA NIWIELKIE ODCHYLENIA OD NORMY , ZLECIŁ RM ODC. SZYJNEGO BEZ ZMIAN ... NOGA JEST DALEJ OSŁABIONA ... CZY TO MOŻE BYC TĘŻYCZKA , NERWICA ? NIE WIEM CO LEKARZ MIŁA NA MYŚLI MÓWIĄC NIEWIELKIE ODCHYLENIA OD NORMY ...

Najlepiej byłoby dopytać Pani doktor neurolog, jakie mogą byc przyczyny tych objawów. Może Pani również skonsultować je (i wyniki badań) z psychiatrą w celu stwierdzenia, czy objawy są zwiazane z zaburzeniami lękowymi.

Pozdrawiam,
Dominika Farley
http://www.tpbkrakow.com/

Jak Pani wie badanie składa się z wielu elementów, w którym momencie lekarka stwierdziła odchylenia? Co to znaczy "niewielkie odchylenia od normy " wie lekarka, który Panią badała.
I druga sprawa.
Jest Pani w trakcie diagnostyki. Jeżeli lekarz, który się Panią zajmuje i zna szczegóły dolegliwości, zna wynik badania pacjenta i wyniki zleconych badań potrzebuje więcej danych i zleca badania dodatkowe to oczekuje Pani, że przez internet na podstawie 3 zdań postawi Pani diagnozę?
W diagnostyce ważna jest znajomość szczegółów oraz wynik badania pacjenta. Najwięcej danych ma lekarka, która Panią bada i z nią proszę omawiać wątpliwości.