Tiki mięśniowe, osłabienie kończyn i ból mięśni

Demielinizacja - okolice ciemieniowe - 2 pkty ok. 0,5cm bez wzmocnienia kontrastowego. Rdzeń czysty. Borelioza negatywna (krew i PMR), ANA2 1:160 ziarnisty. Prążki oligoklonalne obecne, indeks IgG - 0,83, ale SM wątpliwy. Aktualnie - tiki mięśniowe (zanikają przy spożywaniu resweratrolu) i osłabienia dłoni (zanikające w trakcie dnia), lekko osłabione nogi. Ponadroczny ból mięśni ud. Neurolodzy rozkładają ręce -nie da się postawić żadnej diagnozy. Do jakiego innego specjalisty iść, niż neurolog?

Prażki oligoklonalne mogą być dodatnie w kilku innych chorobach np. reumatologicznych, zapalnych i innych.

Dane przedstawione są tak ogólne, że wnioski jakiekolwiek trudno wyciągnąć. Co to znaczy osłabione dłonie? co to znaczy lekko osłabione nogi? jakie tiki, gdzie? ból mięśni, jaki kiedy które? itd. pytań jest wiele.
Na jakiej podstawie powiedziano że SM wątpliwy.
I co w badaniu neurologicznym?