Tizanidine Arrow a podwójne widzenie

Dzień dobry ! Lekarz przepisał mojemu dziadkowi ( 80 lat ) lek o nazwie Tizanidine Arrow lekarz przepisał mu to ponieważ dziadziu widział podwójnie , miał zaburzenia ze wzorkiem w ulotce jest napisane w ogóle co innego czy to lek zgodny , czy może go brać ? Bardzo proszę o odpowiedź Izabela

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego. Bez innych informacji nie można nic powiedzieć.