TK 74-latka a konieczność chemioterapii

TK PAJENT 74 L.WEZŁY chlonne w pachwinach sr 10-15 mmW miednicy małej po str.prawej dwa przylegajace do siebie ogniska plynowe o sr 40-50mm w pierwszej kolejnosci limfocele W placie dolnym pluca prawego 2 ogniska metastatyczne o sr 6-i 10mm Wn.Progresja zrobilsmy dodatkowe wyniki które wyszly w normie ja jednak sie martwie czy Tacie nie bedzie potrzebna chemioterapia? Prosze o interpretacje wyników TK i o odp.onkologa .Czy w tym wypadku potrzebna jest chemioterapia?

Te dane są zbyt skromne aby podjąć decyzję o leczeniu. Lekarz posiadający całość dokumentacji i po badaniu pacjenta może jedynie podjąć taką decyzję.