TK angio głowy a szumy

Dzień dobry, z uwagi na szumy obiektywne w głowie, wykonałam Tk angio głowy. Proszę o interpretację. Rozpoznanie:Nieprawidłowe wyniki badań obrazowych czaszki i głowy, gdzie indziej niesklasyfikowane Wnioski: Niewielka asymetria tętnic kręgowych. Hipoplazja tętnicy łączącej tylnej lewej. Karotyzacja tętnicy mózgu tylnej prawej Czy powyższe wnioski mogą być powodem dźwięku( szumu ) w mojej głowie i czy wynik jest niepokojący?
KOBIETA ponad rok temu

Taki wynik niewielkich odchyleń anatomicznych w budowie i rozmieszczeniu tętnic mózgowych (wariant anatomiczny) nie powinien być powodem jakichkolwiek dolegliwości. Proszę jeszcze w tej sprawie oprócz z neurologiem skonsultować się z laryngologiem.