TK jamu brzusznej 56-latki
KT Trzustka niepowiększona, bez zmian ogniskowych. Przewód Wirsunga nieposzerzony. Nerki prawidłowej wielkości położenia i kształtu, o prawidłowym cieniowaniu, bez zmian ogniskowych. Nadnercza niepowiększone. Aorta brzuszna nieposzerzona. Widoczne blaszki miażdżycowe w obrębie ściany. Nie stwierdzono powiększonych węzłów chłonnych w przestrzeni zaotrzewionej i wzdłuż dużych naczyń. W przedniej ścianie pęcherza moczowego pełnościenny naciek 54x23 mm, z nacieczeniem okolicznej tkanki tłuszczowej.

KOBIETA, 56 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
79 poziom zaufania
Proszę z wynikiem tego badania koniecznie udać się do urologa.
Pozdrawiam