TK jamy brzusznej i powiększona trzustka
1 lipca miałam robione tk jamy brzusznej wątroba o średnim współczynniku rozkladu gęstości niepowiekszona o rownych obrysach ,drogi zółciowe wewnatrzwatrobowe nieposzezone stan po cholecystectomii.Trzustka duza o równych obrysach o jednorodnej gestosci bez zmian ogniskowych powiekszona w zakresie głowy o wym.34x51mm z szerokim przewodem Virsunga 4mm-wskazane poszerzenie diagnostyki o badanie MR j .brzusznej co oznacza ten wynik czy to zapalenie trzustki czy cos innego

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji wskazane jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.