TK jamy brzusznej i torbiele wątroby

Witam niedawno zostałam skierowana na tk jamy brzusznej z uwagi na niepełna kolonoskopie wyszły mi liczne ogniska o przekroju 10 mm w części i dolnej nerki torbiel o przekroju 19mm wnioski:torbiele wątroby torbie l nerki lewej mój lekarz widział te wyniki powiedział ze nic złego się nie dzieje ze nie trzeba powtarzać kolonoskopii i ze nie ma niepokojących zmian

Proszę zaufać lekarzowi prowadzącemu. Torbiele są niewielki i nie wymagają leczenia oraz nie znaleziono patologii w zakresie jelit w TK jamy brzusznej.