Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 6 4 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

TK jamy brzusznej z kontrastem i wysypka na twarzy

3 dni temu mialem TK jamy brzusznej z kontrastem. ok dobę po badaniu pojawiła mi sie wysypka na twarzy, pieczenie swędzenie, zaczerwienienie i jakby obrzęk i malutkie białe pęcherzyki, skóa jest jakby szorstka. Po 2 dniach dotarło do mnie ze to moze skutek uboczny kontrastu znalazłem w internecie że to mozliwe. Zaczalem pic wapno i przyjmowac leki antyhistaminowe. Czy to wystarczy aby objawy mineły?
MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu

Do interpretacji klinicznej, do pełnej konsultacji, zależnie od objawów Potrzebna ocena stanu ogólnego i neurologicznego! Pozdrawiam

Specjalista neurolog. Ekspertka w dziedzinie leczenia migreny oraz przewlekłego bólu głowy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy