TK kończyn dolnych 12-latki

Witam! Niedawno doszło do mnie badanie tomograficzne ,,TK pilot kończyn dolnych "mojej 12 letniej córki .Chciałbym się dowiedzieć czy wszystko jest dobrze .Oto badanie - FTA: prawa k.d. 174 stopni lewa k.d. 171 stopni LDFA: prawa k.d. 84 stopni lewa k.d. 84 stopni MPTA: prawa k.d. 89 stopni lewa k.d. 87 stopni Kolana obustronnie koślawe . Proszę o szybką odpowiedz z góry dziękuje .

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam! Wynik trzeba skonsultować z ortopedą dziecięcym i korelować z badaniem klinicznym. Pozdrawiam