TK po operacji biodra endoprotezy totalnej stawu biodrowego

Spytam krotko czy gdy nie mam zdjec ani płytek RTG z okresu po operacji biodra endoprotezy totalnej srawu biodrowego wysrarczy jak zabiore TK na komisje w WZOoNiepełnosprawnosci

Tak - mówimy oczywiście o TK operowanego stawu biodrowego !
Dla ułatwienia proponuję wydrukowanie na papierze głownych skanów tego badania - na wypadek problemów z "otwarciem płytki CD" przez lekarzy komisji.
Proszę zabrać również RTG spzred operacji.