TK przymózgowe u 70-latki

Co znaczy w TK przymózgowe przestrzeni płynowe z pogłębieniem bruzd sklepistości , Pogrubienie błony śluzowej i poziomy płynowe w zatokach szczękowych , sitowiu i w ujściu zatok czołowych, pogrubienie śluzówki w zatoce klinowej - jak w ostrym stanie zapalnym . , Mózg i móżdzek bez widocznych zmian odgniskowych, układ komorowy nieposzerzony, drobne zwapnienia miażdżycowa w syfonach szyjnych wewn. obustronnie, nie stwierdza kraw

W opisie TK zwraca uwagę opis zmian zapalnych z poziomem płynu we WSZYSTKICH ZATOKACH PRZYNOSOWYCH!!!!
Koniecznie do LARYNGOLOGA!
Bardzo dyskretne poszerzenie przestrzeni płynowych korowych, z wiekiem normalne....