Tkanka tłuszczowa w loży po usuniętej nerce

TK jamy brzusznej , -Tkanka tłuszczowa w loży po usunietej nerce prawej niejednorodna z pasmowatymi zwłóknieniami :przy scianie tylnej jamy brzusznej ,miedzy seg.VI wątroby a m.ledzwiowym wiekszym widoczne dwie plynowe zmiany o wzmacniajacych sie po podaniu Śk,scianach o wym 10*10*38mm i 16*12*29mm -resztkowe ropnie ,w sąsiedztwie wezeł chlonny o wym 5mm, -w powłokach jamy brzusznejw okolicy ledzwiowejpo str.prawej widoczny kanal wypelniony płynem sr.7mmidł26mm. pytanie czy od tego moga obie

To typowe zmiany jakie mogą pojawić się po usunięciu nerki. Nic niepokojącego. To normalne po tego typu operacji. Jak gdyby blizna wewnętrzna. Niestety nie odpowiem na pytanie gdyż jest ono nie dokończone. Cytuję: czy od tego moga obie