Tkliwe sutki i bolące piersi a prawdopodobieństwo ciąży

Czy moge byc w ciazy? miałam miesiączke 28.11.2014 i nastepna 19.12.2014 czyli po 22 dniach, zdziwiło mnie to bardzo, bo u mnie zwykle cykl trwa 28 dni! Współżyłam bez zabezpieczenia z chłopakiem w drugi dzień tego okresu czyli 21. Teraz (1.01.2015r) od tygodnia mam bardzo tkliwe sutki i bolące piersi! Czasem także pojawiaja sie mdłości oraz ból prawego jajnika. Bardzo sie boje ze jestem w ciazy :( Czy to mozliwe?

Aleksander Ropielewski

Proszę wykonać test ciążowy lub badanie beta hCG w surowicy krwi, aby potwierdzić lub wykluczyć ciążę.