Tłusta i trądzikowa cera

Witam. Mam bardzo tłusta, trądzikową cerę. Mam duże i głębokie zmarszczki wokół oczu. Chciałabym się dowiedzieć jakie konkretnie kremy(marka, nazwa) stosować na zmarszczki wokół oczu, najlepiej nie za drogie. Zmarszczki sa przyczyną złego demakijażu, jakie kosmetyki do tego są najlepsze, najlepiej zmywać twarz tylko płynem miceralnym, czy mleczkiem, albo oliwką? oraz jak i czym zmywać makijaż , zeby nie podrażniać i razciągać skóry? Mam 21 lat.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do apteki gdzie są tzw dermokonsultacje. Po badaniu będzie można określić najbardziej odpowiednie zalecenia.

Dzień dobry,

Polecam konsultacje z kosmetologiem, który po analizie skóry będzie w stanie zalecić odpowiednią pielęgnację domową jak i gabinetową. Specjalista pokaże również jak prawidłowo wykonać demakijaż oka.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska