Tłusta skóra głowy i nadmierne wypadanie włosów

Witam ! mam na imie Dawid 28l. od ok. 10 lat wypadają mi włosy ... leczyłem się u dermatologa ostatnio endokrynologa , miałem tez przeszczep . Mimo to włosów jest coraz mniej nikt mi nie pomógł :( Przypuszczam że przyczyną wypadania włosów może być bardzo tłusta skóra głowy która zasklepia mieszki włosowe ,pory ,przez co włos jest pozbawiony tlenu słabnie i wypada . Co może być przyczyną takiej tłustej skóry głowy i jak sobie z tym poradzić kto jest na tyle kompetentny i jakie badania wykonać ?

Prawdopodobnie ma Pan taką budowę skóry ,która jest bogata w gruczoły łojowe i to wynika z Pana genów. Proszę rozważyć leczenie retinoidami . Żeby rozpocząć leczenie tymi lekami należy wykonać badania: morfologia, poziom cukru w krwi ,próby wątrobowe, cholesterol, triglicerydy.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska