Tłusty stolec podczas przebywania nad morzem

Od dwóch dni mam tłusty stolec, przy wycieraniu pupy czuje jakbym wybierał olej lub inny tłuszcz. Od 4 dni jestem nad morzem na wakacjach i jem dużo ryb, czy to może mieć jakiś związek czy jest to objaw chorobowy?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Zmiana diety może wpłynąć na wygląd stolca. Jeśli jednak objawy się utrzymają powinien Pan zgłosić się do lekarza rodzinnego po powrocie z urlopu.