Tłuszcz w okolicy brzucha po plastyce

Jestem po pełnej plastyce brzucha ale nadal brzuch obrósł w tłuszcz czym oprócz diety go zlikwidować?Czy ostrzyknąć aqualyx czy lepiej wykonać kriolipolizę?Nie chciałabym sie kontaktować z lekarzem tylko sama podjąć dezyzję co lepsze?

Oczywiście że może Pani zdecydować sama co będzie lepsze, ale lekarz wykonujący ten rodzaj zabiegów ma najlepszą wiedzę na temat wskazań do ich stosowania.
To możliwe, że od czasu operacji brzuch zmienił się niekorzystnie co wywołało u pani chęć zmiany, ale mogę rozważyć jak Pani pomóc. Proszę tylko o przesłanie prywatnie większego formatu zdjęć lub zrobi Pani najlepiej, przychodząc na konsultację do mojego gabinetu, tylko wtedy będę mógł dokładnie zbadać Panią i ocenić co należy i jak można zrobić, jak Pani Pomóc w tej sytuacji.
Zapraszam na osobistą konsultację nawet teraz aby móc spokojnie omówić szczegóły w celu umówienia konsultacji lub przesłania zdjęć proszę o kontakt
Email: kontakt@drjaworowski.pl
Więcej informacji na stronie internetowej www.drjaworowski.pl
Dr Janusz Jaworowski

Jeżeli nie ma Pani za dużych zrostów to kriolipoliza jest bezpieczniejszą metodą choć dłużej czeka się na efekty. Oczywiście Aqualyx jest też dobrą metodą, pod warunkiem, że wykonuje zabieg przeszkolony lekarz. Ocenę, czy można wykonać jeden lub drugi zabieg podejmuje jednak lekarz, który oceni Pani stan.