To jest grzybica czy inna choroba?

Witam. Mam takie pytanie. Mam 19 lat. Od kilku dni zauważyłem, że coś się dzieje z moim penisem. Gdy oddaje mocz strasznie mnie boli (piecze). Wypływa mi z niego taki biały (szary) płyn po 10 godzinach w pracy penis jest sklejony ze skórką takim brązowym strupem. Jak się kąpię nic mnie nie boli, a po kąpieli jak oddaję mocz to nic nie boli. Raz zdarzyło mi się w nocy przebudzić z bólu. Na penisie nie zauważyłem żadnych zmian. Gdy penis jest w czasie zwodu to gdy nim ruszę w moją stronę (w strony klatki piersiowej) to czasem czuję ból zaraz na końcu penisa przed jądrami. Proszę mi powiedzieć co się dzieje i co mam zrobić. Proszę mi nie pisać, że mam iść do lekarza bo nie chcę. Chciałbym jakiegoś innego sposobu czekam na odpowiedź

Witam serdecznie.

Niestety nie da się udzielić odpowiedzi na Pana pytanie bez wykonania badania lekarskiego i podstawowych badań. Wizyta u lekarza jest konieczna.
Objawy mogą wskazywać na zapalenie dróg moczowych, raczej nie są związane z infekcją grzybiczą.
Pozdrawiam.