To objawy ciąży czy nawrót depresji?

Dzień dobry. Mam problem, ponieważ chorowałam na depresję somatyczno-lękową i brałam leki - była poprawa, ale jestem w ciąży, w 5 miesiącu i nie biorę już nic, ale czasem jeszcze mam takie zawroty i boję się czy to od depresji - czyżby wróciła? Moja choroba polegała na zaburzenia koncentracji, suchości w ustach i ciągłym zmęczeniem oraz, jak wyszłam do sklepu, lękiem przed ludźmi, hałasem – na razie nic nie wróciło, tylko te zawroty.

KOBIETA ponad rok temu

Witam.

Proszę skontaktować się ze swoim lekarzem ginekologiem i poinformować go o swoich objawach oraz dotychczas stosowanych lekach. Często bowiem zaradza się, iż zawroty głowy mogą być związane z ciążą.
Niewykluczone, że będzie musiała Pani skorzystać z konsultacji psychiatrycznej, jednak o tym zadecyduje lekarz prowadzący Pani ciążę.

Powodzenia i pozdrawiam.