To otarcie czy coś poważniejszego?

Witam, od jakiegoś czasu zaobserwowalem czerwoną plamkę pod napletkiem (na pierwszy rzut oka jak otarcie), niestety po około tygodniu plama nie zniknęła. Troszkę poszperałem po internecie i żaden symptom opisany mi tu nie pasował - brak szczypania, jakichkolwiek "dodatkowych" wydzielin, nic z takich rzeczy nie ma miejsca, oprócz tej plamki, stąd założenie, że jest to rzeczywiście otarcie. Zakupiłem C*** P*** i według mojej opinii zaczyna to wyglądać lepiej, pojawiło się po środku plamy, jakby jaśniejsza skóra (wyglada na moje oko, jakby plama znikała od środka - może skóra regeneruje się od środka). Na wszelki wypadek umówiłem wizytę z urologiem w najbliższym tygodniu, ale niestety fakt ten nie daje mi spokoju. Czy może to być coś poważniejszego? Mieszkam zagranicą, stąd też mocno polecana maść szałwiowa nie jest tu dostępna (przynajmniej w dwoch aptekach tak twierdzili). Co do higieny osobistej, to myślę, że w moim przypadku jest ona na wysokim poziomie. Do tego każdy rok mam okresowe badania, nigdy nie miałem problemów ze zdrowiem :) Stąd też nie bardzo wiem, skąd taka plama mogła się tam znaleźć. Będę wdzięczny za jakiekolwiek opinie, oczywiście dorzucam zdjecia, niestety nie w idealnej jakości: http://yfrog.com/jmcimg0010qj http://yfrog.com/5kcimg0013gj

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Niestety otwiera się tylko jedno zdjęcie bardzo słabej jakości :( na jego podstwie nie potrafię określić, co jest powodem Pana dolegliwości. Być może przyczyną jest uczulenie lub infekcja grzybicza.
Jeżeli zmiana pojawiła się po niezabezpieczonym stosunku płciowym być może jest to infekcja weneryczna.
Proszę udać się na umówione spotkanie z urologiem. Można również skorzystać z pomocy dermatologa.

Pozdrawiam