Toksyczny związek i bicie pratnerki

mam problem i potrzebuje pomocy jestem w zwiazku od 7 lat moj chlopak wyzywa na mnie cala swoja zlosc potrafi mnie uderzyc i zwyzywac bo bylam o 15 min dluzej u sasiadki mimo tego ze juz nigdzie praktycznie nie wychodze z domu nie wiem co mam zrobic takich sytuacjiii jest duzo wiecej nie wiem co robic prosze o pomoc

Dzień dobry,

Proszę udać się do Ośrodka Interwencji Kryzysowej, w którym bezpłatnie może Pani uzyskać pomoc psychologiczną, prawną, socjalną.

Choć to nie łatwe, to najlepsze co może Pani zrobić to wyzwolić się z takiego związku. Proszę Pamiętać, że w sytuacjach takich jak to Pani opisała istnieje możliwość interwencji Policji i skierowania sprawy do Sądu. Nie jest tak bez przyczyny, Pani partner nie ma prawa się nad Panią znęcać. Sugeruję zasięgnąć porady na temat Pani praw i możliwości w Pani lokalnym ośrodku interwencji kryzysowej.

http://www.gabinetzmian.pl