Toksyczny związek i rozstanie

kilka lat temu mój chłopak popełnił samobójstwo po tym jak zdecydowałam się na rozstanie. poradziłam sobie z tym, choc bylo ciezko. zakochałam się, ponownie toksyczny związek. postanowiłam to zakończyć, on sobie z tym nie radzi, płacze, nie daje mi spokoju, co mam robic zeby sytuacja sie nie powtorzyla? okropnie się boję, nie wiem co mam robić, nie mogę do niego wrócić

Witam. Jeśli czuje się Pani na siłach proszę spotkać się z byłym partnerem. Podczas spotkania proszę mu wytłumaczyć dlaczego nie możecie być razem. Jasno i wyraźnie dać mu do zrozumienia, że nie chce Pani kontynuować tego związku. Może Pani dać mu wskazówki, w jaki sposób może sobie z tym poradzić, albo zaproponować mu wizytę u psychologa.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza