Tomograf komputerowy szyi i tarczycy
Proszę o krótki komentarz do wyniku badania. Tomograf komputerowy szyi: W cieśni i lewym płacie tarczycy zmiany ogniskowe o śr. do 6 mm. Czy jest to coś niepokojącego?

KOBIETA, 63 LAT ponad rok temu
Lek. Bartosz Małek
70 poziom zaufania
Szanowna Pani,
Zmiany takie mogą być niepokojące, wskazana jest konsultacja u endokrynologa.