Tomografia komputerowa głowy u 85-latka

Kłaniam się uniżenie. Miałem badanie głowy TK, które wykazało ognisko jamy udarowej, Uogólniony zanik korowo-podkorowy mózgu. Zanik móżdżku. Za radą Waszych lekarzy byłem 4.12.2014 u neurologa, który po zapoznaniu się z opisem badania stwierdził, że wymienione w opisie schorzenia wynikają z wieku starczego / Mam 85 lat/ i nie nastąpi poprawa moich kłopotów z koordynacją ruchową i równowagą. Jestem załamany, bo liczyłem, że można leczyć te schorzenia ? Za udzielenie odpowiedzi dziękuję.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

niestety, jest tak jak mówił neurolog. Cieszę się, że jest Pan zadowolony z odpowiedzi.

Pozdrawiam.