Tomografia komputerowa i podejrzenie guza chromochłonnego

Tomografie komputerowa wykazała u mnie gruczolaka o wym 2-2,5cm i 12j.H. Byłam dzisiaj na wizycie, dostałam skierowanie do szpitala. Jest podejrzenie dziedzicznego guza chromochlonnego (tata). Tata miał operacje kilkadziesiąt lat temu i czuje sie dobrze. Przestraszyło mnie to poważnie. Bardzo proszę o informacje czego mogę sie spodziewać w szpitalu i jakie sa zagrożenia dotyczące takiego schorzenia teraz i w dalszej perspektywie ?

Należy omówić wszelkie szczegóły z operatorem ,który obejrzy tomografię ,oceni lokalizacje guza i jego dostępność.
Oczywiście poda Pani niezbędne informacje.Guz jest mały wiec wszystko zależy także od jego usytuowania.I Pani ogólnej kondycji zdrowotnej .
Pozdrawiam serdecznie